BURSZTYN W GDAŃSKU

HOME / BURSZTYN W GDAŃSKU

Gdzie kupić w Gdańsku prawdziwy bursztyn?

  Jubiler nad Motławą w Gdańsku
Odpowiedź na to pytanie jest proste, w sprawdzonym miejscu, gdzie do każdej zakupionej sztuki otrzymuje się certyfikat dający gwarancje jakości produktu. Takim znanym sklepem jubilerskim w Gdańsku jest Millennium Gallery.
 Biżuteria bursztynowa Gdańsk starówka 
Millennium Gallery, to dobrze znany  jubiler w Centrum Gdańska, wszystkie galerie znajdują sie nie dalej niz 5 minut piszo od   symbolu Gdańska, jakim jest  Fontanna Neptuna.  W tej chwili posiadają 4 lokalizacje, w tym dwa sklepy jubilerskie nad Motławą:
 
  • Sklep jubilerski Gdańsk ul. Długa 62/63
  • Sklep jubilerski Gdańsk ul. Długi Targ 25/27
  • Sklep jubilerski Gdańsk ul. Długie Pobrzeże 2
  • Sklep jubilerski Gdańsk ul. Długie Pobrzeże 27
 
 W chwili obecnej (listopad 2020) Millenium Gallery, jubiler na Głównym Mieście w Gdańsku, oferuje swoje podukty  w korzystnych rabatach od 30 do 70 %.
sklepy jubilerskie w centrum Gdańska mapa 
kolory bursztynu 
Wyroby z bursztynu to nie tylko cacka dla kobiet. Coraz częściej kupują je  stylowi mężczyźni . Poniżej mamy parę spinek do mankietów z bursztynu.
spinki do mankietów z bursztynu 
Dla przypomnienia książe William  z Wielkiej Brytanii w czasie wizyty w Gdańsku w roku 2017 dostał od miasta bursztynowe spinki mankietowe.
 
Spinki-mankietowe-podarowane-ksieciu-Williamowi Foto mat. pras. MHMG
Spinki-mankietowe-podarowane-ksieciu-Williamowi Foto mat. pras. MHMG
 
Jeżeli chcę Państwo dowiedzieć się coś więcej o bursztynie to zapraszam na zwiedzanie Muzeum Bursztynu z licencjonowanym przewodnikiem, więcej informacji TUTAJ