DANIA WIGILIJNE NA WYNOS GDAŃSK

HOME/ DANIA WIGILIJNE NA WYNOS GDAŃSK

Dania wigilijne na wynos w Gdańsku

W te Święta Bożego Narodzenia  nie pójdziemy  do restauracji .  Również nie spotkamy się ze współpracownikami na kolacji firmowej. Na szczęście możemy zamówić w Gdańsku  dania wigilijne na wynos. Ofert garmażu świątecznego w Gdańsku jest sporo. 
Jeżeli zastanawiacie się Państwo gdzie możecie zamówić catering świąteczny w Gdańsku, to ta strona Wam w tym pomoże. Tu znajdziecie Państwo, która restauracja w Gdańsku ma w ofercie barszcz czerwony na wynos, zupę grzybową z dowozem na terenie Gdańska, czy też pierogi z kapustą na wynos.

 

U kogo nadal można zamawiać dania wigilijne  na rok 2020?
 
Mamma Mia zamówienia na wypieki do 22 grudnia, ale ich sklep z pralinami i truflami będzie otwarty w Wigilję do 15:00
Restauracja Zacisze do 21 grudnia (odbiór w dniu 24 grudnia do 15:00)

Do kiedy można zamawiać dania wigilijne na wynos w Gdańsku?


To zależy od restauracji, ale najczęściej zamówienia są przyjmowane do  20 grudnia, ale nie zawsze.
A la française do 20 grudnia (odbiór 23 grudnia)
Chmielna do 20 grudnia
Czarna Perła do 20 grudnia
Gospoda u Szadego do 20 grudnia 
Gvara do 20 grudnia
Kubicki do 20 grudnia
Lobster do 20 grudnia (odbiór 23 grudnia)
Mamma Mia zamówienia na wypieki do 22 grudnia, ale ich sklep z pralinami i truflami będzie otwarty w Wigilję do 15:00
Manna 68  do 19 grudnia do godziny 12:00
Marmolada Chleb i Kawa oraz Mamy Wypieki do 20 grudnia (odbiór lub dostawa 23 grudnia)
Ombrello do 20 grudnia (odbiór jest ustalany indywidualnie)
Pierogarnia Megiera do 20 grudnia (odbiór do wigilii 24 grudnia do godziny 13:00)
Pierogarnia Stary Młyn do 20 grudnia
Pierogarnia u Dzika do 20 grudnia
Pracownia Babette do 18 grudnia
Ristorante la Cucina do 20 grudnia
Restauracja Zacisze do 21 grudnia (odbiór w dniu 24 grudnia do 15:00)
Restauracja Żabusia do 20 grudnia (odbiór w dniu 23 grudnia)
 
 

Czy catering świąteczny odbieramy sami czy też zostanie nam dostarczony do domu?

Większość miejsc ma opcje odbioru u nich (czyli typowe dania wigilijne na wynos w Gdańsku), ale także oferują catering wigilijny w Gdańsku i dowożą potrawy do nas.
 

Kiedy odbieramy/dowożą nam nasz catering świąteczny?

Prawie zawsze jest to dzień przed wigilia czyli 23 grudnia, ale są też miejsca z których odbierzemy w dniu 24 grudnia.    Pierogarnia u dzika z ulicy Piwnej w Gdańsku  w wigilię  nasze zamówione potrawy wydawać będzie  do godziny 12:00 . Nasze pierogi w Pierogarni Megiera z Gdańska Żabianka odbierzemy  do godziny 13:00.  Aż do 14:00 nasze zamówione dania odbierzemy z Restauracji Chmielna. Najpóźniej catering wigilijny odbierzemy z gdańskiej  restauracja Zacisze do 15:00.

 

Voucher wigilijny dla naszych bliskich

 
Nie ze wszystkimi będziemy mogli się spotkać w tym roku przy wigilijnym stole. Aby podzielić się z nimi posiłkiem, możemy kupić im voucher do gdańskiej manufaktury żywności Babette. U nich można kupować online oraz w sklepie stacjonarnym w Gdańsku na ul. Garncarskiej 4/6. Vouchery są dostępne w nominałach 20, 50 i 100 złotowych. Można je kupić TUTAJ
 

voucher-do-manufaktury-zywnosci-Babette-z-Gdanska 

voucher do manufaktury żywności Babette z Gdańska
 
Jeżeli prowadzicie Państwo restaurację w Gdańsku lub okolicy i w swojej ofercie macie catering świąteczny w Gdańsku, to proszę o kontakt. Z chęcią bezpłatnie zamieszczę Państwa ofertę. Mam też osobną zakładkę dla dań wigilijnych na wynos w Sopocie i Gdyni
 

Zapraszam do przejrzenie i wybrania najlepszej opcji Cateringu na Święta Bożego Narodzenia w Gdańsku!

Gdzie w Gdańsku na Święta Bożego Narodzenia zamówimy francuski catering?

Mała przytulna restauracja francuska A la française mieszcząca się w Gdańsku na ul. Spichrzowej 24/1 w cateringu świątecznym oferuje m.in. Bûche de Noël (Roladę świąteczną „czarny las”. Link do ich Facebooka znajdziecie Państwo TUTAJ. 
gdzie w Gdańsku zjemy francuską zupę cebulową

Czy catering świąteczny w Gdańsku można odbierać również w pierwszy dzień Świąt?

Tak, jest jedna (o której ja wiem) restauracja w Gdańsku, która oferuje odbiór dań 25 grudnia. Restauracja firmy Progres Event  ma w swojej ofercie m.in keks z bakaliami. Pełną listę dań i szczegóły zamawiania znajdziecie Państwo na ich stronie, link, TUTAJ
keks-z-bataliami-i-czekolada-na-wynos-w-Gdansku

Gdzie w Gdańsku kupimy ręcznie robione praliny i trufle? 

Mamma Mia Cafe Sopot niedawno otworzyła swój sklepik świąteczny w  Gdańsku na Żabiance – ul. Pomorska 24A (vis a vis Biedronki). Kupimy tam nawet w Wigilię do godziny 15:00 m.in. praliny i trufle z ich manufaktury. Wszystko będzie ładnie, ozdobnie zapakowane, także nadaje się na prezent.  Jeżeli natomiast chcemy zamówić ich wypieki, to czas na składanie zamówień mamy do 22 grudnia. Link do ich strony na Facebooku, gdzie znajdziemy liczne zdjęcia ich wyrobów, znajdziecie Państwo TUTAJ.
Mamma-Mia-recznie-robione-praliny-w-Gdansku
recznie-robione-praliny-i-trufle-w-Gdansku

Catering świąteczny w Gdańsku oferuje Pierogarnia u Dzika z ulicy Piwnej 59/60. Szczególnie polecane są ich pierogi z łososiem.  Jako nieliczni wydawać dania będą też w wigilię do godziny 12:00. Ich profil na Facebooku znajdziecie Państwo TUTAJ.

Gdzie w Gdańsku zamówimy na święta śledzie po kaszubsku?

Restauracja Ombrello mieszcząca się na Głównym mieście w Gdańsku w swej ofercie wigilijnej posiada m.in śledzie po kaszubsku oraz rybę po grecku. Ich profil na Facebooku znajdziecie państwo TUTAJ.
Oferta-wigilijna-Pierogarnia-u-dzika-Gdansk
Oferta wigilijna Pierogarnia u dzika Gdańsk
Piecuchy-na-wynos-w-Gdansku-Pierogarnia-u-dzika
Piecuchy na wynos w Gdańsku Pierogarnia u Dzika
 
Gdzie można zamówić wegetariańskie dania wigilijne na wynos w Gdańsku
Polecam miejsce Manna 68. Zaleta jest taka, że nie dość, że świetnie gotują, to jeszcze mają zdjęcia wszystkich swoich potraw także ułatwi to nam dokonanie wyboru. W ofercie cateringu na wynos gdańska Manna 68 ma m.in kutię oraz wegański bigos. Ich pełne menu znajdziecie Państwo TUTAJ
kutia-na-wynos-w-Gdansku-restauracja-Manna-68
kutia na wynos Restauracja Manna 68 z Gdańska
wegański-bigos-na-wynos-w-Gdansku-restauracja-Manna-68
wegański bigos Restauracja Manna 68 z Gdańska
 
 
Gdzie w Gdańsku kupimy chleb na domowym zakwasie?
 
Specjalistą od chrupiącego pszennego chleba jest Pracownia Babette z ulicy Garncarskiej 4/6 z Gdańska. U nich na święta kupimy m.in śledzika po kaszubsku oraz domowy majonez. Dostawa jest możliwa na terenie całego Trójmiasta. Dużo zdjęć ich produktów i potraw znajdziemy na ich profilu na Facebooku, link jest TUTAJ. Ich stronę internetową z zakładką Święta, znajdziecie Państwo TUTAJ
pieczywo-na-zakwasie-Gdanska-Starowka
pieczywo na zakwasie Pracownia Babette w Gdańsku
Pierogarnia Megiera z ul. Bitwy Oliwskiej 34 w Gdańsku Żabianka w swej ofercie świątecznej ma m.in zupę grzybową, krokiety z kapustą i grzybami oraz oczywiście duży wybór pierogów na wynos. Dużo zdjęć znajdziecie Państwo na ich profilu Facebookowym, TUTAJ

pierogi-na-wynos-Gdansk-Zabianka

Gdzie w Gdańsku zamówimy owoce morza?
 
Restauracja Lobster mieszcząca się w Gdańsku na ul. Grunwaldzkiej 472 specjalizuje się w owocach morza, ale na Święta Bożego Narodzenia oferuje tradycyjne dania na wynos w Gdańsku. W ich ofercie znajdziemy m.in filet z karpia w galarecie oraz karkówkę pieczoną po chłopsku. Ich profil na Facebooku z licznymi zdjęciami potraw znajdziecie Państwo TUTAJ
Restauracja-w-Gdansku-z-owocami-morza
Restauracja Lobster z owocami morza Gdańsk Oliwa / Przymorze
Wigilijne-dania-rybne-na-wynos-w-Gdansku
Wigilijne dania rybne na wynos w Gdańsku, restauracja Lobster
W świątecznym cateringu restauracji Żabusia z Gdańska znajdziemy  m.in wigilijną zupę grzybową oraz pstrąga i karpia w galarecie.  Dania Niektórych potraw znajdują się na ich Facebookowym profilu, który jest TUTAJ.

wigilijna-zupa-grzybowa-w-Gdansku-Restauracja-Zabusia

 
W Restauracji Zacisze znajdującej się na ul. Niepołomnickiej 36 w Gdańsku, w cateringu wigilijnym znajdziemy m.in rybę po grecku i śledzia w curry. Tutaj zamawiać możemy, aż do 21 grudnia a odbierać możemy w wigilię do godziny 15:00. Ich profil na Facebooku znajdziecie Państwo TUTAJ

ryba-po-grecku-na-wynos-w-Gdansku

Garmaż na wynos w Gdańsku oferują trzy miejsca, które mają jednego szefa Marmolada Chleb i Kawa, Mamy Wypieki oraz Marmolada. To ostatnie znajduje się w Gdyni. Zamówimy u nich m.in smalec wegański oraz pierogi ze szpinakiem i serem feta.  Więcej szczegółów znajdziemy na ich wspólnej stronieTUTAJ.

Catering-na-Swieta-Bozego-Narodzenia-w-Gdansku

Catering świąteczny oferuje również Gospoda u Szadego znajdująca się w Borkowie koło Gdańska. W ich ofercie jest dużo ciast m.in strucla z makiem i bakaliami. Na bieżąco publikują zdjęcia swoich potraw na profilu Facebookowym. Można ich znaleźć TUTAJ.

Catering-Swiateczny-Gdansk-Gospoda-u-Szadego

Restauracja Gvara znajdująca się w Gdańsku przy ulicy Chlebnickiej 48/51 w tym roku, ma bogatą ofertę dań świątecznych na wynos. Mamy tutaj  m.in duży wybór potraw z ryb.  Warto śledzić ich stronę na Facebooku.

Catering-swiateczny-Gdansk-restauracja-Gvara

 Czarna Perła to nie tylko znany gdański galeon kursujący pomiędzy Głównym Miastem w Gdańsku a Westerplatte, ale także bardzo dobra restauracja. W tym roku oferują bogaty wybór dań na wynos zarówno na wieczór wigilijny jak i na dwa dni świąteczne. Szczególnie polecana są ich uszka z grzybami oraz zupa rybna z dorszem i łososiem. Można się z nimi kontaktować m.in przez ich stronę na Facebooku.

catering-wigilijny-Gdansk-Czarna-Perla

Pierogi-z-kapusta-i-grzybami-na-wynos-Gdansk-Czarna-Perla

ciasta-na-wynos-Gdansk-Czarna-Perla

Szeroki wybór garmażu świątecznego w Gdańsku ma renomowana restauracja Kubicki. Oprócz tradycyjnego karpia w galarecie znajdziemy tu też kaczkę na czerwonej kapuście z sosem żurawinowym, które będzie przebojem pierwszego dnia świąt. Ich profil na Facebooku znajdziecie Państwo TUTAJ.

Garmaz-swiateczny-Gdansk-Restauracja-Kubicki

 
Catering z Hiltona w Państwa domach na Świata, tak to jest możliwe! Restauracja Mercato mieszcząca się w hotelu Hilton w Gdańsku przy ul. Targ Rybny 1 w tym roku oferuje catering świąteczny na wynos w Gdańsku.  Ich stronę na Facebooku znajdziecie Państwo TUTAJ.

makowiec-z-bakaliami-na-wynos-w-Gdansku

Restauracja Chmielna  z Gdańska oferuje szeroki wachlarz cateringu na Święta Bożego Narodzenia. U nich zamówimy m.in karpia po żydowsku, dorsza po grecku, oraz wyroby z ich własnej wędzarni. Jako jedna z nielicznych restancji dania będzie wydawać także w wigilię i to aż do godziny 14:00. Ich profil Facebooka, znajdziecie Państwo TUTAJ

Karp-po-zydowsku-na-wynos-w-Gdansku-Restauracja-Chmielna

ges-pieczona-na-wynos-w-Gdansku-restauacja-Chmielna

tarta-sliwkowa-na-wynos-w-Gdansku-Restauracja-Chmielna

 
Dania wigilijne na wynos w Gdańsku oferuje także Pierogarnia Stary Młyn  mieszcząca się na ul. Świętego Ducha 64. W swojej ofercie mają nie tylko pierogi świąteczne, ale także m.in zimne przekąski i zupy. Zamówienia na dania wigilijne na wynos można składać do 20 grudnia 2020. Zdjęcia niektórych ich potraw znajdziecie Państwo na ich stronie na Facebooku.
 

Dania-wigilijne-na-wynos-Gdansk

 
 

barszcz czerwony na wynos Gdansk Pierogarnia Stary Młyn

zimne-przekaski-na-wynos-Gdansk-Pierogarnia-Stary-Mlyn

 
 

zupy-swiateczne-na-wynos-Gdansk

 
Garmaż świąteczny na wynos w Gdańsku oferuje również restauracja Ristorante La Cucina. U nich zamówimy m.in ryby w galarecie i desery. Ich stronę Facebooka znajdziecie Państwo TUTAJ.
 

desery-na-wynos-Gdansk-Ristorante-La-Cucina

 

zupa-grzybowa-na-wynos-Gdansk-Ristorante-La-Cucina

 
Restauracja Brovarnia z Hotelu Gdańsk również oferuje wachlarz dań świątecznych na wynos. Ich ofertę możecie Państwo zobaczyć TUTAJ .
Jeżeli prowadzicie Państwo restaurację w Gdańsku lub okolicy i w swojej ofercie macie catering świąteczny w Gdańsku, to proszę o kontakt. Z chęcią bezpłatnie zamieszczę Państwa ofertę. Mam też osobną zakładkę dla dań wigilijnych na wynos w Sopocie i Gdyni
Zestawienie dania wigilijne na wynos w Gdańsku sporządziła Anna Kotuła (w mediach społecznościowych Ania Anna Kotula), absolwentka studiów biznesowych w Rotterdamie, certyfikowana pozycjonerka SEO oraz   przewodniczka po Gdańsku w języku angielskim, hiszpańskim oraz niderlandzkim (holenderskim). 
Ania Anna Kotula, przewodnik po Gdańsku, Gdyni i Sopocie
Ania Anna Kotula, przewodnik po Gdańsku, Gdyni i Sopocie
Zapraszam do moich mediów społecznościowych:
Facebook: www.facebook.com/TourGuideServiceGdansk
Instagram: tour_guide_service_gdansk
gdzie w Gdańsku zjemy francuską zupę cebulową

Catering świąteczny w Gdańsku oferuje Pierogarnia u Dzika z ulicy Piwnej 59/60. Szczególnie polecane są ich pierogi z łososiem.  Jako nieliczni wydawać dania będą też w wigilię do godziny 12:00. Ich profil na Facebooku znajdziecie Państwo TUTAJ.

Gdzie w Gdańsku zamówimy na święta śledzie po kaszubsku?

Restauracja Ombrello mieszcząca się na Głównym mieście w Gdańsku w swej ofercie wigilijnej posiada m.in śledzie po kaszubsku oraz rybę po grecku. Ich profil na Facebooku znajdziecie państwo TUTAJ.
Oferta-wigilijna-Pierogarnia-u-dzika-Gdansk
Oferta wigilijna Pierogarnia u dzika Gdańsk
Piecuchy-na-wynos-w-Gdansku-Pierogarnia-u-dzika
Piecuchy na wynos w Gdańsku Pierogarnia u Dzika
 
Gdzie można zamówić wegetariańskie dania wigilijne na wynos w Gdańsku
Polecam miejsce Manna 68. Zaleta jest taka, że nie dość, że świetnie gotują, to jeszcze mają zdjęcia wszystkich swoich potraw także ułatwi to nam dokonanie wyboru. W ofercie cateringu na wynos gdańska Manna 68 ma m.in kutię oraz wegańśki bigos. Ich pełne menu znajdziecie Państwo TUTAJ
kutia-na-wynos-w-Gdansku-restauracja-Manna-68
kutia na wynos Restauracja Manna 68 z Gdańska
wegański-bigos-na-wynos-w-Gdansku-restauracja-Manna-68
wegański bigos Restauracja Manna 68 z Gdańska
 
 
Gdzie w Gdańsku kupimy chleb na domowym zakwasie?
 
Specjalistą od chrupiącego pszennego chleba jest Pracownia Babette z ulicy Garncarskiej 4/6 z Gdańska. U nich na święta kupimy m.in śledzika po kaszubsku oraz domowy majonez. Dostawa jest możliwa na terenie całego Trójmiasta. Dużo zdjęć ich produków i potraw znajdziemy na ich profilu na FAcebooku, link jest TUTAJ. Ich stronę internetową z zakładką Święta, znajdziecie Państwo TUTAJ
pieczywo-na-zakwasie-Gdanska-Starowka
pieczywo na zakwasie Pracownia Babette w Gdańsku
Pierogarnia Megiera z ul. Bitwy Oliwskiej 34 w Gdańsku Żabianka w swej ofercie świątecznej ma m.in zupę grzybową, krokiety z kapustą i grzybami oraz oczywiście duży wybór pierogów na wynos. Dużo zdjęć znajdziecie Państwo na ich profilu Facebookowym, TUTAJ

pierogi-na-wynos-Gdansk-Zabianka

Gdzie w Gdansku zamówimy owoce morza?
 
Restauracja Lobster mieszcząca się w Gdańsku na ul. Grunwaldzkiej 472 specjalizuje się w owocach morza, ale na Święta Bożego Narodzenia oferuje tradycyjne dania na wynos w Gdańsku. W ich ofercie znajdziemy m.in filet z karpia w galarecie oraz karkówkę pieczoną po chłopsku. Ich profil na Facebooku z licznymi zdjęciami potraw znajdziecie Państwo TUTAJ
Restauracja-w-Gdansku-z-owocami-morza
Restauracja Lobster z owocami morza Gdańsk Oliwa / Przymorze
Wigilijne-dania-rybne-na-wynos-w-Gdansku
Wigilijne dania rybne na wynos w Gdańsku, restauracja Lobster
W świątecznym cateringu restauracji Żabusia z Gdańska znajdziemy  m.in wigilijną zupę grzybową oraz pstrąga i karpia w galarecie.  Dania Niektórych potraw znajdują się na ich Facebookowym profilu, który jest TUTAJ.

wigilijna-zupa-grzybowa-w-Gdansku-Restauracja-Zabusia

 
W Restauracji Zacisze znajdującej się na ul. Niepołomnickiej 36 w Gdańsku, w cateringu wigilijnym znajdziemy m.in rybę po grecku i śledzia w curry. Tutaj zamawiać możemy, aż do 21 grudnia a odbierać możemy w wigilię do godziny 15:00. Ich profil na Facebooku znajdziecie Państwo TUTAJ

ryba-po-grecku-na-wynos-w-Gdansku

Garmaż na wynos w Gdańsku oferują trzy miejsca, które mają jednego szefa Marmolada Chleb i Kawa, Mamy Wypieki oraz Marmolada. To ostatnie znajduje się w Gdyni. Zamówimy u nich m.in smalec wegański oraz pierogi ze szpinakiem i serem feta.  Więcej szczegółów znajdziemy na ich wspólnej stronieTUTAJ.

Catering-na-Swieta-Bozego-Narodzenia-w-Gdansku

Catering świąteczny oferuje również Gospoda u Szadego znajdująca się w Borkowie koło Gdańska. W ich ofercie jest dużo ciast m.in strucla z makiem i bakaliami. Na bieżąco publikują zdjęcia swoich potraw na profilu Facebookowym. Można ich znaleźć TUTAJ.

Catering-Swiateczny-Gdansk-Gospoda-u-Szadego

Restauracja Gvara znajdująca się w Gdańsku przy ulicy Chlebnickiej 48/51 w tym roku, ma bogatą ofertę dań świątecznych na wynos. Mamy tutaj  m.in duży wybór potraw z ryb.  Warto śledzić ich stronę na Facebooku.

Catering-swiateczny-Gdansk-restauracja-Gvara

 Czarna Perła to nie tylko znany gdański galeon kursujący pomiędzy Głównym Miastem w Gdańsku a Westerplatte, ale także bardzo dobra restauracja. W tym roku oferują bogaty wybór dań na wynos zarówno na wieczór wigilijny jak i na dwa dni świąteczne. Szczególnie polecana są ich uszka z grzybami oraz zupa rybna z dorszem i łososiem. Można się z nimi kontaktować m.in przez ich stronę na Facebooku.

catering-wigilijny-Gdansk-Czarna-Perla

Pierogi-z-kapusta-i-grzybami-na-wynos-Gdansk-Czarna-Perla

ciasta-na-wynos-Gdansk-Czarna-Perla

Szeroki wybór garmażu świątecznego w Gdańsku ma renomowana restauracja Kubicki. Oprócz tradycyjnego karpia w galarecie znajdziemy tu też kaczkę na czerwonej kapuście z sosem żurawinowym, które będzie przebojem pierwszego dnia świąt. Ich profil na Facebooku znajdziecie Państwo TUTAJ.

Garmaz-swiateczny-Gdansk-Restauracja-Kubicki

 
Catering z Hiltona w Państwa domach na Świata, tak to jest możliwe! Restauracja Mercato mieszcząca się w hotelu Hilton w Gdańsku przy ul. Targ Rybny 1 w tym roku oferuje catering świąteczny na wynos w Gdańsku.  Ich stronę na Facebooku znajdziecie Państwo TUTAJ.

makowiec-z-bakaliami-na-wynos-w-Gdansku

Restauracja Chmielna  z Gdańska oferuje szeroki wachlarz cateringu na Święta Bożego Narodzenia. U nich zamówimy m.in karpia po żydowsku, dorsza po grecku, oraz wyroby z ich własnej wędzarni. Jako jedna z nielicznych restancji dania będzie wydawać także w wigilię i to aż do godziny 14:00. Ich profil Facebooka, znajdziecie Państwo TUTAJ

Karp-po-zydowsku-na-wynos-w-Gdansku-Restauracja-Chmielna

ges-pieczona-na-wynos-w-Gdansku-restauacja-Chmielna

tarta-sliwkowa-na-wynos-w-Gdansku-Restauracja-Chmielna

 
Dania wigilijne na wynos w Gdańsku oferuje także Pierogarnia Stary Młyn  mieszcząca się na ul. Świętego Ducha 64. W swojej ofercie mają nie tylko pierogi świąteczne, ale także m.in zimne przekąski i zupy. Zamówienia na dania wigilijne na wynos można składać do 20 grudnia 2020. Zdjęcia niektórych ich potraw znajdziecie Państwo na ich stronie na Facebooku.
 

Dania-wigilijne-na-wynos-Gdansk

 
 

barszcz czerwony na wynos Gdansk Pierogarnia Stary Młyn

zimne-przekaski-na-wynos-Gdansk-Pierogarnia-Stary-Mlyn

 
 

zupy-swiateczne-na-wynos-Gdansk

 
Garmaż świąteczny na wynos w Gdańsku oferuje również restauracja Ristorante La Cucina. U nich zamówimy m.in ryby w galarecie i desery. Ich stronę Facebooka znajdziecie Państwo TUTAJ.
 

desery-na-wynos-Gdansk-Ristorante-La-Cucina

 

zupa-grzybowa-na-wynos-Gdansk-Ristorante-La-Cucina

 
Restauracja Brovarnia z Hotelu Gdańsk również oferuje wachlarz dań świątecznych na wynos. Ich ofertę możecie Państwo zobaczyć TUTAJ .
Jeżeli prowadzicie Państwo restaurację w Gdańsku lub okolicy i w swojej ofercie macie catering świąteczny w Gdańsku, to proszę o kontakt. Z chęcią bezpłatnie zamieszczę Państwa ofertę. Mam też osobną zakładkę dla dań wigilijnych na wynos w Sopocie i Gdyni
Zestawienie dania wigilijne na wynos w Gdańsku sporządziła Anna Kotuła (w mediach społecznościowych Ania Anna Kotula), absolwentka studiów biznesowych w Rotterdamie, certyfikowana pozycjonerka SEO oraz   przewodniczka po Gdańsku w języku angielskim, hiszpańskim oraz niderlandzkim (holenderskim). 
Ania Anna Kotula, przewodnik po Gdańsku, Gdyni i Sopocie
Ania Anna Kotula, przewodnik po Gdańsku, Gdyni i Sopocie
Zapraszam do moich mediów społecznościowych:
Facebook: www.facebook.com/TourGuideServiceGdansk
Instagram: tour_guide_service_gdansk